Čtvrtek, 8 prosince, 2022

Související příspěvky

3 Comments

 1. Honza

  Jsem pro domov důchodců,je tam i kuchyně s jídelnou a přilehlý pozemek jako park k tomu Vložené peníze by se.postupně vracely.

  Reply
 2. Jiří

  No „nejlepší“ bude opravdu ubytování seniorů v centru města. Už teď je centrum vylidněno, pokud tam bude ještě bydlení pro seniory, tak to dopadne ještě hůř. Vím o čem mluvím – jsem také senior – nechce se mi večer někam chodit a mnohdy i přes den.
  Pokud v komunitním době bude ještě i lékařská péče a zábava, tak senioři nevylezou do centra vůbec. A navíc, bydlení bude prakticky bez přírody (i když je Bečva vedle) a u hlavní komunikace.
  Tak mi to připadá, že si toto bydlení chtějí radní nachystat pro sebe a předpokládají, že budou ještě aktivní. Ale je jich jenom pár!!

  Reply
 3. Zdeňka

  Myslím., že návrh- vybudovat v místě Strojaře komunitní bydlení pro seniory s příslušnými aktivitami, je dobrý tah. Sama vím, co je to jezdit s maminkou po lékařích, rehabilitaci apod. Tak by alespoň bylo v jednom domě od kultury počínaje, po lékaře konče. A myslím, že seniorů přibývá, začínají jít do důchodu lidé „silných ročníků“, a výše důchodů…..? A prostranství, na kterém je restaurace určená k demolici, by mohlo sloužit jako park, odpočinková zóna.
  Pak není špatný i nápad umístit do této budovy magistrát,kde by bylo vše pod jednou střechou. Každopádně držím palce , ať veškeré úmysly slouží ku prospěchu nás všech!

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© 2014 - 2022 - Přerovská internetová televize

Nahoru