Soutěž Sto slov o Přerově je prodloužena do 15. května. Báseň nebo krátký příběh mohou školáci i studenti posílat nalenka.chalupova@prerov.eu, nebo mohou své práce zanechat na sběrném místě v Městském informačním centru. Podmínkou je dodržet rozsah 100 slov. Práce musejí být označeny jménem, věkem a kontaktem.Vítězové ze tří kategorií (první stupeň, druhý stupeň, střední škola) získají elektroniku nebo sportovní potřeby v hodnotě 5 tisíc korun dle jejich výběru. Vítězné práce zveřejníme v červnovém čísle Přerovských listů.

 


Více v březnové tiskové zprávě:

Školáci dostali impuls ke psaní, vyjádřit mají svůj vztah k městu.

deti-ZS-prerov-TZSto slovy vyjádři svůj vztah k Přerovu… Zvol jakoukoliv formu. Napiš báseň, krátký příběh nebo fejeton. Těmito slovy vyzvali zástupci města žáky přerovských základních a středních škol k napsání drobného dílka. Očekávají od nich vtip, zábavu i poučení.

„Soutěž jsme vyhlásili u příležitosti 760. výročí povýšení Přerova na město a je určena všem malým i větším milovníkům psaní. Práce budou posuzovány ve třech věkových kategoriích – první stupeň, druhý stupeň a střední škola,“ uvedl náměstek přerovského primátora Tomáš Navrátil (ANO), který má na starosti školství. Soutěž startuje 7. března a svá díla mohou školáci posílat až do 30. dubna na adresu: lenka.chalupova@prerov.eu, nebo je mohou zanechat na sběrném místě v Městském informačním centru. Práce musejí být označeny jménem, věkem a kontaktem.

„Vítězové v každé kategorii získají elektroniku nebo sportovní potřeby v hodnotě 5 tisíc korun podle svého výběru. Jejich práce budou zveřejněny v měsíčníku Přerovské listy,“ zmínila vedoucí Kanceláře primátora Daniela Novotná.

Práce bude hodnotit komise v tomto složení – mluvčí Přerova Lenka Chalupová, redaktorka Přerovských listů Ingrid Lounová a ředitelka Televize Přerov Edita Hausnerová.

Zdroj: www.prerov.eu

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..