Finále soutěže Muž roku 2022 se nezadržitelně blíží. Už tento pátek 26. srpna bude v Náchodě o mužskou korunu krásy bojovat také 26 letý Dominik Odstrčil z Přerova. Proč se přihlásil do soutěže a čeho si váží na Přerovu se dozvíte v krátkém rozhovoru.‟

Dominiku zdravíme a moc gratulujeme, že jste se dostal až do finále soutěže Muž roku 2022! Co vás
k tomu vedlo a jak na sobě makáte?

„ Do soutěže jsem se přihlásil kvůli své mamince, chtěl jsem ji překvapit, což se mi povedlo. Chtěl jsem vyzkoušet něco nového a získat nové známé. Jak na sobě makám? Už několik let cvičím a celkově považuji sportovní aktivitu za důležitou část svého života. Snažím se zlepšovat své dovednosti, ale také získávat nové vědomosti, proto si rád přečtu knihu týkající se zdraví a lidského těla.

Byl to pro Vás sen zúčastnit se takové soutěže?

Zúčastnit se soutěže Muž roku mým snem nebylo, byl to spíše impulzivní nápad.

Jste znamení raka stejně jako Tom Cruise a Sylvester Stalone. Oba dva na
sobě tvrdě pracují, je Vám některý z nich blízký? Kdo je pro vás vzor
nebo idol?

Myslím že oba pánové jsou velmi inspirativní a známé osobnosti. Já však vzor ani idol nemám. Sleduji několik lidí, kteří mě inspirují, ale myslím, že je důležité zůstat svůj.

Máte rád nějaký styl oblečení nebo značku?

Nejčastěji mě můžete potkat oblečeného ve sportovním, jelikož většinu času jezdím na kole. Rád se ale obleču elegantně, je-li příležitost. Vyloženě oblíbenou značku nemám, mám rád oblečení, ve kterém se cítí pohodlně.

Jaké je Vaše oblíbené místo v Přerově? Čeho si na Přerovu vážite a co Vám
naopak chybí?

Mám rád přírodu, takže raději než do obchoďáku si zajedu zacvičit na Lagunu nebo se projít do lesa. Mrzí mě, že centrum města je většinu času poloprázdné, nejsou zde malé obchody, akce pro mladé lidi. To mě trošku mrzí.

Prozradíte –  máte přítelkyni? :) 

Prozradím vám, že přítelkyni již nějaký ten pátek mám. :)

Těšíte se na finálový večer? A co ostatní kluci, vycházíte spolu dobře?

Finálový večer se blíží a asi bych měl být nervózní, ale vcelku se těším. Bude to nová zkušenost, zážitek. Po červencovém soustředění mohu říct, že jsme fajn parta. Každý z nás je úplně jiný a dohromady jsme dobrý tým. Ačkoli jde o soutěž, o rivalitě nemůže být řeč. Jsme všichni na jedné lodi a držíme se navzájem.

My Vám budete držet všechny palce a přejeme za celou redakci Přerovské internetové televize hodně štěstí!

Redaktor: Mgr. Lenka Vránová

Foto: soukromý archiv Dominika Odstrčila

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..