V pátek 22. 4. proběhla tradiční narozeninová oslava pivovaru Zubr, která jako každý rok zahájila festivalovou sezónu. Letos byla výjimečná tím, že pivovar slavil kulatiny 150. výročí od svého založení. Počasí sice oslavám zrovna moc nepřálo, přesto si cestu do pivovaru našlo 2 500 fanoušků dobrého piva. Měli možnost ochutnat nejen tmavý Výroční speciál 15 %, ale také další piva z produkce pivovaru.

Na čepu byl například také letošní vítěz soutěže o Zlatý pohár PIVEX – PIVO 2022 Zubr Gold a další oceněná piva Zubr Grand a Gradus. Na závěr oslavy nechyběl ani velkolepý ohňostroj.

Brány pivovaru se otevřely v 15:30 hodin. O hudební program postaraly oblíbené skupiny Kameron, Stará dobrá ruční práce, Penzistor a populární kapela Rybičky 48.

Na čepu mohli návštěvníci ochutnat širokou nabídku piv z produkce pivovaru Zubr, od limitované edice tmavého Výročního speciálu 15 %, kterého bylo uvařeno 750 hektolitrů, až po čerstvě oceněná piva na degustační soutěži o Zlatý pohár PIVEX- PIVO 2022. Na akci samotné se vypilo úctyhodných 51 hektolitrů piva.

Akce se povedla na jedničku, i když počasí nám zrovna nepřálo. Po covidové pauze, kdy se dva ročníky této akce nemohly konat, bylo v pivovaru opět živo a já mám z toho velikou radost,“ hodnotila akci brand managerka značky Zubr Kateřina Vilímová

U příležitosti tohoto významného jubilea jsme návštěvníkům připravili speciální dárek.  Ze všech vstupenek jsme vylosovali tři vítězné, které svým šťastným majitelům zajistily výhru v podobě 150 piv zdarma,“ dodává Kateřina Vilímová.

zdroj: tisková zpráva pivovaru Zubr

foto: pivovar Zubr

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..