Vánoce se blíží a nadělovat budeme i my! Na měsíc prosinec jsme pro vás připravili velkou vánoční soutěž o spoustu dárků od firem, které jsou spjaté s Přerovem. Vyhrát může úplně každý, stačí jen odpovědět na naši otázku a mít trochu štěstí.

Každou prosincovou středu a neděli budeme ve 20:00 zveřejňovat na našem Facebooku soutěž o ceny, které věnovaly subjekty spojené s Přerovem. Vyhrát budete moci například dárky z fanshopu HC Zubr Přerov, vína od přerovských vinařů, poukaz na jídlo do restaurace Modrák nebo balíčky italských potravin ICBC. Zapojit se můžete úplně každý, stačí do komentářů pod fotku na Facebooku odpovědět na otázku, která se vztahuje ke konkrétní soutěži.

Startujeme už dnes ve 20:00. Tentokrát budete moci vyhrát polštář z paměťové pěny v hodnotě 1500 korun, který věnovaly Matrace Dřevočal. V neděli 6.12. budeme pokračovat soutěží o sady papírenské firmy MFP.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook > > > 

Dárky do soutěže věnovali: Bistro Modrák, Emos, Hanácká kyselka, HC Zubr Přerov, ICBC, Matrace Dřevočal, MFP, Naleshtim.cz, PeMaP, Spálenec beauty & SPA, Pivovar Zubr.

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..