Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se letos neuskutečnily plánované přehlídky oborů vzdělání středních a vyšších odborných škol Olomouckého kraje Scholaris. O prezentaci jednotlivých školských zařízení ale zájemci o studium nepřijdou.

„Hejtmanství ve spolupráci s jednotlivými středními školami připravilo krátká propagační videa. Školy v nich mají možnost představit se a zaujmout nejen svojí vzdělávací nabídkou, ale i dalšími mimoškolními aktivitami. Navíc každý deváťák dostane tištěný Atlas školství, který obsahuje kompletní přehled středoškolské vzdělávací nabídky,“ řekl Aleš Jakubec, radní pro oblast školství.

Spoty najdou zájemci nejen na webových stránkách jednotlivých škol, ale také na novém školském portálu Olomouckého kraje https://olomouckeskolstvi.pincity.cz/.

Scholaris je přehlídka středních škol, kterou její organizátoři každoročně pořádají ve všech okresech Olomouckého kraje. Cílem akce je poskytnout žákům základních škol a jejich rodičům informace o středních školách, učilištích a o situaci na trhu práce v Olomouckém kraji.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..