Policie ČR se stále zabývá vážnou dopravní nehodou, která se stala v pondělí 27. 7. 2020 mezi obcemi Radslavice a Sušice. V rámci vyšetřování pátrá po důležité svědkyni, která byla události přítomná.

Dne 27. 7. 2020 v době kolem 14:20 hodiny na silnici II. třídy č. 434 mezi obcemi Radslavice a Sušice došlo k dopravní nehodě nákladního vozidla Volvo s návěsem červené barvy a motocyklu zn. Suzuki Gladius černé barvy.

Nehoda se stala v době, když motocyklista nákladní vozidlo předjížděl. Řidič nákladního vozidla vybočil vlevo doprostřed vozovky a dál do protisměru k levé krajnici, v důsledku toho začal motocyklistu vytlačovat ven z vozovky. Motorkář ztratil kontrolu nad motocyklem a havaroval s ním na asfaltový povrch cyklostezky. V důsledku havárie došlo k těžkému zranění motocyklisty.

V průběhu vyšetřování bylo zjištěno, že zraněnému motocyklistovi dávala první pomoc žena, která přes zapůjčený mobilní telefon byla v kontaktu s linkou rychlé záchranné služby.

V rámci vyšetřování této závažné dopravní nehody Policie ČR žádá tuto svědkyni, aby se přihlásila na tel. č. 974 778 456, nebo 725 979 719 případně na linku 158 a poskytla potřebné informace k řádnému objasnění výše popsané události.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..