Tradiční taneční kurzy pro středoškoláky pod vedením Evy a Libora Šrámkových bude i tento rok na podzim hostit Městský dům. Přihlášky do kurzů však letos premiérově pořadatelé přijímají pouze v online podobě. Přinášíme vám informace, jak a kdy se můžete zaregistrovat.

Dosud zavedený způsob přihlašování do tanečních vzal pro letošek za své kvůli covidové krizi. Organizátoři tak termín registrací posunuli z dubna na červen a ruší také papírovou podobu přihlášek. Mladí zájemci o lekce tance se proto tento rok budou přihlašovat přes online portál. Ten se spustí na webu www.sramkovi.com ve středu 3. června 2020 od 8 hodin ráno.

Pro úspěšné přihlášení do tanečních je dobré mít již před začátkem vyplňování připraveny kontaktní údaje včetně telefonního čísla a mailu, obzvláště v případě, že podáváte přihlášku v páru. Vícečlenné skupiny letos nebude možné registrovat.

Nově v registraci uvádíte nejen volbu kurzu, ale i zájem o automatické převedení do jiných kurzů v případě naplnění prvně zvoleného kurzu. U párů je tato volba jednotná, a proto je dobré být dohodnutí předem.

Zařazování zájemců do kurzů probíhá podle pořadí registrací od 1. do 40. místa. Od 41. do 60. místa se přijímají přednostně celé páry a další jednotlivci tak, aby se vyrovnaly stavy dívek a hochů.

Podle počtu zájemců, kteří se nevešli do základní kapacity, rozhodnou pořadatelé o zřízení případného třetího kurzu pro 20 a více párů.

Další informace se dozvíte na webu tanečních mistrů Evy a Libora Šrámkových www.sramkovi.com, případně na jejich facebookové stránce. Přejeme rychlou ruku při přihlašování a šikovné nohy na parketu! 🙂💃

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..