Už zítra se lidé dozvědí jména nejlepších sportovců Olomouckého kraje. Prestižní ocenění v podobě skleněné trofeje se znakem hejtmanství převezmou vítězové letošního devatenáctého ročníku oblíbené ankety ve čtvrtek 27. února o půl osmé večer v Městském domě v Přerově.

Olomoucký kraj byl prvním regionem, který tuto anketu zavedl. Téměř dvě desítky let jejího trvání svědčí o tom, že stále máme spoustu výborných sportovců, kteří podávají výkony na nejlepší úrovni a skvěle tak reprezentují náš region,“ řekl hejtman Ladislav Okleštěk.

Kromě prvních tří v kategoriích nejlepší sportovec a junior bude oceněno také nejlepší družstvo, juniorský tým, trenér nebo hendikepovaný sportovec a sportovkyně. Chybět nebude ani čestná cena a cena Olomouckého kraje.

Rád bych vyzdvihnul fakt, že hlavně mezi mladými sportovci máme řadu výjimečných talentů, kteří si ocenění bezpochyby zaslouží,“ doplnil za pořádající agenturu David Lenz.

Posuzovanými kritérii byl sportovní výkon dosažený v minulém roce a příslušnost ke klubu, který je registrovaný na území kraje. V loňském roce zvítězil parašutista Jiří Gečnuk, nejlepším týmem se stali prostějovské volejbalistky.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..