Od dnešního dne se musejí řidiči potýkat s částečnou uzavírkou v Želatovské ulici. Ta je nutná kvůli plánované opravě kanalizačního systému, která zahrnuje propojení stok a vybudování rozdělovací šachty. Zástupci společnosti LB 2000, která rekonstrukci provádí, budou práce provádět po částech tak, aby dopad na řidiče i na chodce byl co nejmenší.

„I když způsobíme v dopravě jistá omezení, celá akce bude mít po dokončení příznivý vliv na zlepšení čistoty a kvality vod v daném území i na zamezení infiltrace odpadních vod do podzemí, která vlivem špatného stavu staré kanalizace hrozila,“ vysvětlil stavbyvedoucí Milan Diviš ze společnosti LB 2000. Připomněl i to, že odvádění splaškových a dešťových vod bude bezpečnější – a především bude umožněno napojení odpadních vod z rozvojové lokality v ulici Pod Hvězdárnou.

Dopravní omezení v křižovatce ulic Želatovská a Klivarova – včetně zákazu stání aut na tomto území – potrvá do 29. srpna, kdy by měla být stavba hotova. Datum dokončení se však může kvůli nepříznivému počasí změnit.

 

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..