Kvůli plánované rekonstrukci kanalizace se na na dva měsíce uzavřou dvě přerovské ulice  – Slaměníkova a Purkyňova (obě se nachází nedaleko podniku Meopta). Dopravní omezení začínají dnešním dnem a potrvají až do neděle 22. září. Uzavírka je úplná a na silnici se tak budou moci pohybovat jen vozidla stavby.

Pracovníci Vodovodů a kanalizací Přerov zjistili, že potrubí na kanalizační stoce vybudované v roce 1935 je už ve špatném stavu. Z tohoto důvodu je nutná jeho výměna. „Potrubí v celkové délce 138 metrů, včetně revizních šachet, bude pokládáno v otevřeném výkopu, a to v hloubce v rozmezí dva a půl až čtyři a půl metru,“ řekl ředitel Vodovodů a kanalizací Přerov Miroslav Dundálek.

Rozsah stavebních prací si vyžádá dopravní omezení v podobě dvouměsíční uzavírky. „Uzavírka bude platit od křižovatky s ulicí Purkyňova až po křižovatku se silnicí II/4345 v ulici Dvořákova. A dále pak v ulici Purkyňova – od křižovatky s ulicí Vaňkova až po křižovatku s ulicí Slaměníkova,“ upřesnil náměstek primátora Michal Zácha. Odvádění odpadních a dešťových vod, které je rovněž součástí této rekonstrukce, bude probíhat bez jakéhokoliv omezení. Finální zapravení povrchů je v plánu na konec listopadu.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..