Březen se v přerovském kině ponese v duchu oscarových filmů. Do kina můžete zavítat například na Bohemian Rhapsody – s nejvíce oscarovými nominacemi – za nejlepšího herce v hlavní roli pro Ramiho Maleka, za nejlepší film, zvuk, střih a střih zvukových efektů. Tento hudební snímek se už může pyšnit dvěma Zlatými glóby v kategoriích Nejlepší film a Nejlepší herec či dvěma cenami BAFTA.

Dalším z nominovaných snímků, které budete moci navštívit v kině Hvězda je film Zrodila se hvězda s Bradlym Cooperem a Lady Gaga v hlavních rolích. Mezi dalšími filmy s nominacemi od americké Akademie filmového umění a věd, jenž můžete zhlédnout v březnu v rámci oscarového týdne v Přerově, jsou Favoritka, Zelená kniha, BlacKkKlansman a Black Panther.

Do programu bude zařazena i trojice snímků nominovaných v nejvíce kategoriích na 26. Českého lva. V rámci cyklu Levné úterky a Bio senior se bude za zlevněné vstupné hrát 13 nominacemi ověnčeného Toman režiséra a producenta Ondřeje Trojana. Dále film Hastrman v režii Ondřeje Havelky s 10 nominacemi a Zlatý podraz Radima Špačka, který akademici nominovali na 9 cen Českého lva.

Více k březnovému programu najdete na webu kina www.kinohvezdaprerov.cz.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..