Parkurové závody, den otevřených dveří, představení nové zemědělské techniky na SŠZe Přerov. Všechny tyto akce budou probíhat v sobotu 15. 9. 2018 od 8.30 hodin v areálu Střední školy zemědělské Přerov.  Pro návštěvníky bude připraveno bohaté občerstvení včetně domácích zabíjačkových produktů, pro děti jízda na konících a prohlídka drobného zvířectva na Školní farmě. V rámci Dne otevřených dveří chceme představit hlavní budovu školy, kde v době prázdnin proběhla kompletní rekonstrukce elektroinstalace a tří odborných učeben.

Nová zemědělská technika zakoupená v rámci projektu ITI – Olomoucká aglomerace „SŠZe Přerov – Modernizace teoretické a odborné výuky“ bude poprvé představena veřejnosti v prostorách Školní farmy. Nové traktory, manipulátor, secí a sklízecí stroje, stroje na zpracování půdy budou sloužit k obdělávání školních pozemků a k výuce odborných předmětů a praxe žáků. Na závodišti budou po celý den probíhat parkurové závody včetně 20. ročníku „Ceny města Přerova“.

Dopolední program je zaměřen převážně pro začínající jezdce a koně. První soutěž odstartuje v 8.30 hodin ráno a to na výšce 70 cm. Následně budou navazovat další 3 soutěže – vždy o 10 cm vyšší. Ve 13.30 hodin je plánován start soutěže o výšce překážek 110 cm, po které bude následovat soutěž s názvem – Cena společnosti Delikan na překážkách 115 cm vysokých. V poslední soutěži Cena Města Přerova budou jezdci a koně překonávat překážky o velikosti 120 cm.

Parkování je možné na parkovišti v areálu školy. Vstup se psem na vodítku povolen. Poslední závody na zemědělské škole v Přerově se v tomto roce uskuteční ještě na konci září –v sobotu 29. 9. 2018. Všichni jste srdečně zváni.


Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..