Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují všem svým odběratelům, že dne 31.03.2018 bude přerušena dodávka vody pro nemovitosti napojené na vodovodní řád OC DN 400 z důvodů havárie na vodovodním řadu. Bez dodávky vody budou po dobu odstranění poruchy níže uvedené nemovitosti:

  • – Havlíčkova č.p. 33 (část areálu pivovaru Zubr)
  • – Havlíčkova č.p. 20
  • – Jižní Čtvrť II č.p. 88 (pneuservis BestDrive)
  • – Jižní Čtvrť II č.p. 10a
  • – Generále Štefánika 50 (EKONA – PETROL)

Předpokládaná odstávka bude od 7:30 do 12:00 hodin. Po dobu opravy bude zajištěna provizorní dodávka vody z přistavené cisterny. Pověření pracovníci provozu vodovodů informují obyvatele příslušných objektů o přerušení dodávky vody v průběhu dnešního dne. Žádáme odběratele o zajištění si zásoby vody v předstihu z vodovodu. Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené, s obnovou dodávky a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti, které se mohou projevit na síti i v sousedních ulicích a mohou mít vliv i na rozsáhlejší území města Přerova.

Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu vodovodního řadu. Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov, a.s. 800 167 427 a nebo na email dispecink@vakpr.cz.

 

Zdroj: www.vakprerov.cz

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..