Na to se ptají radní města svých Rádců.

Novoročním ohňostrojem, který byl kvůli technické závadě odpálen až na Tři krále, definitivně skončily v Přerově oslavy Vánoc. Teď je na řadě anketa, v níž by Přerované měli zhodnotit, jak se jim pětitýdenní oslavy líbily. Mají možnost zaškrtávat předpřipravené odpovědi, ale i volně formulovat své názory či postřehy.

V roce 2017 se poprvé ujala celého programu soukromá firma, která na Masarykově náměstí postavila 26 jarmarečních domečků, zajistila do nich prodejce a nechala nazdobit strom i plochu náměstí. Na své náklady pak uspořádala na pódiu 57 představení či koncertů a promítla lidem na velkoplošné obrazovce 9 filmů. V rámci Ježíškovy dílny připravila i programy pro stovky dětí, které mohly nejen vyrábět dekorace a soutěžit, ale i užít si historický kolotoč před Městským domem. V rámci celé akce střádali návštěvníci trhů rovněž do kasičky na charitu – a tentokrát darovali 14 757 korun, které poputují do Denního pobytu na nákup elektronických knih a relaxačního polohovacího masážního křesla. Teď, když se Vánoce 2017 v Přerově staly čerstvou vzpomínkou, se radní města chtějí zeptat svých Rádců, jak se jim vánoční oslavy pod hlavičkou soukromé firmy zamlouvaly. V rámci dotazníku se jich ptají, jak se jim líbil program, prodejní sortiment, výzdoba a podobně. „Odpovídat mohou od středy 10. ledna do soboty 10. února. Jen naše respondenty prosíme, aby dotazník nevyplňovali v sobotu 13. ledna, protože v ten den chystáme změny na webových stránkách města,“ upozornila Jana Pivodová z přerovského magistrátu.

Do projektu Přerovský rádce, který slouží radním města jako poradní hlas, se do dnešního dne přihlásilo 207 lidí. Skupina ale rozhodně není uzavřená – kdo se chce zúčastnit ankety a přihlásit se k Přerovským rádcům, může se kdykoliv registrovat na adrese: prerovsky.radce@prerov.eu.

Zdroj: www.prerov.eu

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..