Družstvo HZS Olomouckého kraje, složené z Michala Přecechtěla (PS Olomouc), Martina Plška a Pavla Bernhauera (PS Přerov) a Jana Šindelky (PS Prostějov), získalo na mistrovství České republiky v disciplínách TFA (Toughest Firefighter Alive – nejtvrdší hasič přežívá) krásné druhé místo. Soutěž o nejtvrdšího hasiče proběhla ve středu 27. září 2017 v Ústí nad Labem

V letošním roce se jednalo již o osmý ročník mistrovství ČR v disciplínách TFA a soutěž uspořádalo Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR a Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje ve spolupráci se Sportovním klubem hasičů Ústeckého kraje. Mistrovství proběhlo v obchodním centru Forum.

Mistrovství se zúčastnilo celkem 77 závodníků, šlo o příslušníky krajských hasičských sborů ČR a Asociace hasičských sborů podniku.

První místo v kategorii družstev získalo družstvo z HZS Jihočeského kraje, druhou příčku odvezli na Moravu hasiči z HZS Olomouckého kraje a bronzová medaile patří družstvu HZS Moravskoslezského kraje.

Všichni soutěžící z HZS Olomouckého kraje podali parádní výkony. Martinu Plškovi z požární stanice v Přerově těsně utekla bronzová medaile a ve své kategorii skončil na 4. místě, Michal Přecechtěl z požární stanice v Olomouci skončil na 6. místě a těsně za ním, na 7. místě, se umístil Jan Šindelka z požární stanice v Prostějově. Čtveřici závodníků doplnil Pavel Bernhauer z požární stanice v Přerově, který ve své kategorii obsadil 17. místo. Soutěže se účastnil i Luboš Ptáček z požární stanice v Olomouci, který však závodil pouze v kategorii jednotlivců a obsadil 16. místo.

Podrobnější informace o proběhlém mistrovství a fotogalerii najdete na webu HZS Ústeckého kraje.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..