Ladovská zima tak, jak ji známe z pohádek se konečně dostavila i do Přerova. Sníh v ulicích byl však pro řadu lidí spíše komplikací. Především pak řidiče trápí kolony způsobené právě sněhem.

Řidiči, kteří vyráželi ráno do práce si museli přivstat, aby stihli odklidit svá auta. Ten kdo jel v ranních hodinách směrem na Olomouc, setkal se navíc i s kolonou kamionů. Problémy měly také autobusy a vlaky, které často přijížděly i s více než hodinovým zpožděním. Technické služby s odklízením sněhu sice nezahálely, ale v ulicích Přerova ho bylo tolik, že na jejich místo museli často nastoupit přímo obyvatelé domů.

Sníh potrápil i chodce, kteří se museli pohybovat po zasněžených chodnících. Kvůli závějím stojí i chystané úklidové práce na Škodově ulici. S těmi by měla firma určená městem začít až příští pondělí.  Jediní, kdo měli ze sněhu opravdovou radost jsou zdá se ti nejmenší, kteří na tuto nadílku čekali až do února. V noci ze středy na čtvrtek bychom se mohli dočkat dalšího sněžení, přes den by však mělo ustat. Zítřejší teploty by se měly by se přes den pohybovat okolo 0°C.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..