V rámci propagace ledního hokeje připravil ČSLH projekt Týden hokeje, který se uskuteční ve dnech 23. až 29. ledna 2017 a naváže tak na úspěšné akce z loňského září, jež se však konaly pouze na několika stadionech. Tentokrát unikátní projekt pokračuje na celorepublikové úrovni a zavítá tak i do Přerova. Pro děti bude připraven zábavný program na ledě i mimo něj a rodiče budou mít možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu.

„Ve čtvrtek 26. ledna v 15:30 budou mít všechny děti ve věku od 4 – 8 bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub HC ZUBR Přerov ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v přerovské MEO Aréně vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy,“ říká šéftrenér přípravky Karel Kundrátek.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma či rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Aleše Verlíka – sekretáře klubu (tel. 777 690 227) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací rovněž získáte na www.pojdhrathokej.cz nebo www.tydenhokeje.

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..