Přestřelku jako z divokého západu nabídlo zatím poslední domácí utkání přerovských hokejistů ve WSM lize. V rámci 4.kola přijel na hanácký led nováček z Frýdku Místku, skóre se několikrát přelilo z jedné strany na druhou, a po šedesáti minutách základní hrací doby a pěti vstřelených gólech na každé straně nebylo o vítězi rozhodnuto. Zubrům však nakonec stačila necelá minuta prodloužení, když bodík navíc přidal kapitán Milan Procházka. Kompletní reportáž z tohoto duelu najdete jako obvykle výše, celý rozhovor s dvoubrankovým střelce Vlastimilem Dostálkem zase níže. Přerovský forward se tak stal průběžným lídrem kanonýrů celé soutěže, v jejíž tabulce figuruje MEO se sedmi body na sedmém místě ve 14-ti členném pořadí.

O víkendu naopak čekal naše Dočkalův výběr severočeský dvojboj – nejprve na půdě Ústí nad Labem a v neděli v Litoměřicích. I v obou těchto případech se muselo prodlužovat a i tentokrát Přerov vydoloval druhý bod pro sebe, byť až po samostatných nájezdech. Proti Lvům výsledkem 2:3 (sn.) a se Stadionem poměrem 1:2  (sn.). Teď má MEO téměř týdenní pauzu a opět do ostrého mače vletí v sobotu 24.9. ve velkém a tradičním derby proti Jestřábům z Prostějova. O případném přímém přenosu z naší produkce Vás budeme průběžně informovat.