19letý zloděj páchal drobné krádeže ve městě od konce července. Podmínka, kterou měl za předchozí krádeže na triku mu při tom nijak nevadila.

Zloděj má na kontě za poslední měsíc hned několik krádeží. Poslední červencový den v autoservisu odcizil z volně přístupné tašky finanční hotovost 2 000 Kč. O čtyři dny později si to zamířil po ukončení pracovní doby do jednoho z přerovských fitcenter, kam se dostal po vytlačení dveří. Z příruční pokladny tentokrát zmizelo 1 500 Kč.

O finanční hotovost 1 200 Kč přišla také žena, když nechala kabelku volně odloženou na pultě pokladny na plaveckém bazéně. Poslední skutek se stal koncem srpna, kdy zlodějíček okradl prodavačku o 800 Kč v době, kdy se nacházela mimo prodejnu a umývala výlohu.

Policisté si na zloděje posvítili první zářijový den, kdy byl na základě předchozího souhlasu státního zástupce podezřelý zadržen a bylo mu sděleno podezření z trestného činu krádež. Ve zkráceném přípravném řízení byl spisový materiál předán na státní zastupitelství k podání návrhu na potrestání k okresnímu soudu. Hned následující den soud rozhodl o jeho potrestání a mladík byl z policejní cely převezen přímo do výkonu trestu odnětí svobody.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..