Tradiční akce Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě.

Jsou nejnavštěvovanější dvoudenní akcí v České republice a i letos hlavním produktovým partnerem je pivovar ZUBR. Tradičně nebude chybět speciál ZUBR Extra Force a ani další piva z produkce pivovaru. Protože si tuto akci nenechá ujít a spousta z Vás, přinášíme níže pár aktuálních informací a odkazů.

Tato akce je řazena do „klubu prestižních evropských show“ a každoroční náklady na ni stále rostou, přesto je stále pro veřejnost ZDARMA.

Sledovat můžete i živě prostřednictvím vysílání na youtube :

 

Předpověď počasí dle serveru meteovacsnevarovani.cz vychází na víkend pravděpodobně takhle:

Nad letištěm v sobotu ráno: Oblačno až zataženo, postupně se mohou přidat přeháňky, ojediněle bouřka. Nejnižší teploty okolo 14 °C a vítr jen JV do 12 km/h.
Nad letištěm v sobotu během dne: Oblačno až zataženo a místy přeháňky nebo slabší občasný déšť. Nejvyšší teploty okolo 21°C a vítr JZ do 24 km/h.
Nad letištěm v neděli ráno: Oblačno až zataženo, postupně se mohou přidat přeháňky, ojediněle bouřka. Nejnižší teploty okolo 9 °C a vítr jen SV do 20 km/h.
Nad letištěm v neděli během dne: Oblačno až zataženo a místy přeháňky nebo slabší občasný déšť. Nejvyšší teploty okolo 18°C a vítr Sv do 25 km/h.


zubr

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..