V sobotu ve večerních hodinách přijali strážníci oznámení o opilé ženě, která se potácí po perónu vlakového nádraží a neustále se snaží vstoupit do kolejiště. Hlídka vyjela na místo a nalezla pětačtyřicetiletou ženu, která se motala kolem kolejí a čekající cestující častovala vulgárními výrazy. Strážníci ženu vyzvali, aby nevstupovala do kolejiště, avšak ta je téměř nevnímala a proto ji museli od kolejí odvést. Jelikož opilá nadýchala 2,3 promile alkoholu a hrozilo, že si způsobí zranění, převezli ji k vystřízlivění na záchytku.

Celostátně hledaný nalezen u nádraží

V pondělí krátce před jednadvacátou hodinou prováděla hlídka strážníků kontrolu veřejného pořádku v okolí nádraží. Při kontrole dokladů posedávajících osob byl nalezen muž, který u sebe žádný průkaz totožnosti neměl a neustále se snažil strážníky přesvědčit, aby ho pustili. Vzápětí se ukázal důvod jeho zaječích úmyslů, jelikož byl v celostátním pátrání. Muž byl následně předán republikové policii.

Vytěžil písek z dětského pískoviště

Ve tři hodiny ráno přijal dispečink oznámení o podivném individuu, které ve ztemnělém sídlištním traktu provádí nekalou činnost a přesypává písek z pískoviště do připraveného pytle. Na místo byla vyslána hlídka a strážníci si po příjezdu potvrdili, že se nejedná o noční službu pracovníka technických služeb, ale o vykuka, který chtěl ušetřit pár stokorun za písek ze stavebnin. Sedmatřicetiletý muž se strážníkům doznal, že chtěl založit vlastní pískoviště a chtěl k tomu použít písek z veřejného. Za dohledu hlídky vysypal všechny pytle zpět odkud písek „vytěžil“ a místo ušetřených korun si odnesl vysokou pokutu.

Zdroj: MP Přerov

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..