Do nové prvoligové sezóny 2016/17 půjde přerovský hokej s další změnou ve svém managementu. K 30. červnu 2016 v klubu skončí generální manažer klubu Ing. Lubomír Svoboda. Stane se tak po vzájemné dohodě.

lubomir-svoboda
Ing. Lubomír Svoboda

Ing. Lubomír Svoboda působil v přerovském hokeji 8 let a zasloužil se o vzestup hokeje, který vloni na jaře vyvrcholil postupem do WSM ligy, v níž také Zubři dosáhli skvělého umístění. Byl navíc také důležitým článkem při jednáních s Českým svazem ledního hokeje, jenž za poslední dobu uspořádal v Přerově hned několik reprezentačních akcí, které se těšily velkému zájmu fanoušků. Například juniorský Turnaj Čtyř nebo dokonce světové šampionáty dívek do 18 let a žen.

 

 

„Chci poděkovat Luboši Svobodovi za jeho přínos přerovskému hokeji, zejména za postup do 1. ligy a za první úspěšný rok působení klubu ve WSM lize,“ řekl ing. Tomáš Pluháček, předseda představenstva HC ZUBR Přerov.

tomas-pluhacek
Ing. Tomáš Pluháček

Představenstvo klubu se na svém posledním zasedání také zabývalo otázkou rozšíření sportovního úseku, kterou podpořilo. „Do budoucna počítáme ještě s posílením sportovního úseku A-mužstva, přičemž samozřejmě Petr Dočkal dál bude působit v pozici hlavního kouče,“ doplňuje Tomáš Pluháček.

Funkci jednatele klubu převezme Ing. Tomáš Pluháček.

 

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..