Za krásného jarního počasí byl na programu stadionu v Sokolské ulici další divizní souboj přerovských fotbalistů, kteří hostili Jihomoravany z Hodonína. Celek ze samotného vrcholu tabulky a pomýšlející na postup do vyšší soutěže vede aktuálně bývalý prvoligový trenér František Komňacký (po utkání nám poskytl rozhovor – níže). Ten však svůj mančaft nenavedl ke šťastnému startu, protože to byli domácí, kteří se ujali díky Hornisovi vedení. Ještě do poločasu však hosté srovnali, a o všech třech bodech na své konto rozhodli teprve tři minuty před koncem z nařízené penalty – 1:2. Více v reportáži.

Nyní je Viktorka s 28 body na sedmém místě tabulky, Kozlovice jsou o místo a dva body níže, neboť v neděli dovezli remízu 1:1 z hřiště Tasovic.