[vc_row][vc_column][vc_column_text]armex-energy-imgSvou už 24. pobočku včera otevřel přední dodavatel elektřiny a zemního plynu, společnost ARMEX ENERGY. Klienti si zde mohou vyřídit všechny záležitosti spojené se změnou dodavatele energií nebo i získat odborné rady o možnostech úspor energií v domácnosti. Pobočka je první z pěti, které společnost letos plánuje otevřít.

„Na naší nové pobočce budou speciálně vyškolení zaměstnanci klientům radit, jak mohou ušetřit za energie, jak správně nastavit jističe, a to přímo podle konkrétní situace v jejich bytě či domu. Zároveň budeme zákazníkům pomáhat s přechodem k novému dodavateli energií, nebo poskytovat informační servis stávajícím zákazníkům,“ vysvětluje vedoucí nové pobočky Milan Sivera. Ten také připomněl, že díky otevřené pobočce firma ARMEX ENERGY v Přerově vytvořila dvě nová pracovní místa.

ARMEY ENERGY tak po včerejšku má už 24 poboček po celé republice a další alespoň čtyři ještě letos chystá otevřít. „Budování kamenných poboček patří k základní strategii fungování naší společnosti.  Rozhodně nechceme jít cestou podomních obchodníků, tak jako ostatní alternativní dodavatelé energií.  Nechceme svým klientům vnikat do soukromí, ale naopak je přivítat u nás. Věříme totiž, že slušnost, solidnost a také vysoká úroveň při jednání se zákazníky se vždycky vyplatí,“ řekl ředitel ARMEX ENERGY Jan Nesměrák.

Firma v současné době provozuje 24 kamenných poboček, vedle střední a jižní Moravy také ve východních, severních a středních Čechách. ARMEX ENERGY v současné době dodává elektřinu a zemní plyn zhruba 35.000 zákazníků, z čehož většinu tvoří domácnosti. Letos plánuje získat další tisíce nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Adresa pobočky

Ulice Svépomoc III 2204/1
750 02 Přerov

420 606 771 771
Email: prerov@armexenergy.cz[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

Otvírací doba

Po, St od 8:00 do 17:00
Út, Čt od 8:00 do 16:00
Pá od 8:00 do 12:00

http://www.armexenergy.cz/kontakty/prerov

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zdroj: armexenergy.cz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..