Další důležité body do prvoligové tabulky zapsali přerovští hokejisté minulou sobotu, kdy se postavili tváří v tvář doposud neoblíbenému soupeři. Horácká Slavia Třebíč porazila Zubry ve všech třech dosavadních duelech a o motivaci bylo tedy postaráno. Góly však v MEO aréně dlouho k vidění nebyly, po čtyřiceti minutách navíc domácí o jednu branku prohrávali. Parádní otočkou v poslední periodě a třemi přesnými zásahy ale žlutomodří rozhodli o tom, že tentokrát Třebíč neodjela s radostnou náladou. Konečné skóre 4:2 komentoval hlavní trenér Petr Dočkal.

Už tuto sobotu vyjedou naši na přerovský led znovu a opět proti tým z Vysočiny. Tentokrát ovšem prověří jejich aktuální formu třetí celek soutěže Dukla Jihlava, zápas začíná v 17 a protože budeme utkání opět přenášet živě, stream si pusťte o pět minut dříve.