galerie-mesta-nahledDobové pohlednice starého Přerova, poštovní známky, odznaky, medaile, zápalkové nálepky, sýrové a pivní etikety, kapesní kalendáře, čajové, čepelkové a čokoládové obaly, likérové a vinné etikety, mince, rozetky, jízdenky a další předměty zaměřené na historii regionu a města nabídne od 14. ledna výstava Přerovský sběratel „60“ v Galerii města Přerova  na Horním náměstí.

[clear]

Výstava  Přerovského klubu sběratelů, pořádaná u příležitosti 60. výročí jeho založení, je zároveň součástí nadcházejících oslav 760. výročí povýšení Přerova na královské město.
Vernisáž s hudebním doprovodem Jaroslava Wykrenta je naplánována v 17 hodin.

Doprovodný program výstavy zahrne DVD projekci dobových pohlednic, komentované prohlídky výstavy, spojené s besedou o historii Přerovského klubu sběratelů v termínech 28. ledna, 11. a 25. února vždy v 16 hodin. Výstava potrvá do 29. února.

[divide]

Přerovský sběratel „60“

PS60 pozvankaDobové pohlednice starého Přerova, poštovní známky, odznaky, medaile, zápalkové nálepky, sýrové a pivní etikety, kapesní kalendáře, čajové, čepelkové a čokoládové obaly, likérové a vinné etikety mince, rozetky, jízdenky a další předměty zaměřené na historii regionu a města nabídne od 14. ledna výstava Přerovský sběratel „60“.

Výstava Přerovského klubu sběratelů (PKS), pořádaná u příležitosti 60. výročí jeho založení, bude zároveň součástí nadcházejících oslav 760. výročí povýšení Přerova na královské město.
[clear]
[clear]

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..