Jak vyhrát na první pohled prohraný zápas? Pro tým Stadionu Litoměřice na ledě MEO arény očividně žádný problém. Jako ve špatném Halloweenském hororu si však museli připadat diváci, který právě na tento duel v sobotní podvečer dorazili s přáním užít si poslední domácí mač na téměř měsíc dopředu. Zubři posilnění dvěma důležitými výhrami s Jihlavou a Havířovem přitom nezačali vůbec špatně, v první periodě dominovali a ve druhé třetině navýšili své vedení už na 4:1. Pak se ale začali dít věci, laciné chyby následovaly laciné inkasované branky a skóre se začalo rychle měnit a do vedení severočechů. Po průvanu v kabině pak vstoupili žlutomodří hokejisté do třetí třetiny zase s elánem a výsledkem bylo srovnání na 5:5. Soupeřům tým, vedený zkušeným Jiřím Kučerou, který měl v sestavě i extraligové harcovníky jako Jiřího Vašíčka, Jaroslava Kallu nebo Angela Krsteva, si ale vzpomněl, kterak přestřílel Hanáky na svém stadionu a nakonec tak bral všechny body za výhru 5:7. Nyní čeká MEO, jenž kleslo zase na 11.místo série čtyř venkovních utkání a doma se představí zase až 18.11. proti Benátkám nad Jizerou.