Do poloviny října mohli návštěvníci přerovských webových stránek hlasovat pro vítěze fotosoutěže „Přivezte nám nápad! Ze světa nebo z vedlejší vesnice…“  V soutěži se sešly fotografie nápadů a vychytávek z různých koutů světa. Ten nejlepší nápad však pochází z Nymburka ve středních Čechách. „Hlasující vyzdvihli na první místo možnost posadit se vedle Bohumila Hrabala. Snímek dřevěné lavičky se skulpturou českého literárního velikána v obležení přerovských cyklistek do soutěže zaslal Miroslav Považan,“ uvedla Lenka Tomečková z oddělení marketingu přerovského magistrátu. Druhé místo uhájil snímek „Vtipně mobilního mobiliáře“, který pořídila Dagmar Janásová ve švédském městě Malmö.  A třetí se umístil snímek „Nejkratší lanovky na světě“, který z Los Angeles přivezl Jakub Lojda.

[clear]


Výherci obdrží turistické potřeby za 1 000, 700 a 500 korun. Ale bez šance ještě nejsou ani ostatní soutěžící –  jeden z nich totiž získá ocenění od městské rady, které mu přinese odměnu ve výši 1 500 korun –  a také šanci, že se dočká realizace jím přivezeného nápadu v přerovských podmínkách. 
Ceny budou výhercům předány na koncertě souboru Capella Ornamentata, který se bude konat 9. listopadu od 18 hodin ve slavnostní síni přerovského zámku.

Přivezte nám nápad! Ze světa, nebo z vedlejší vesnice…

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..