Vystavovatelé 134Letos Vás zveme na již 6. ročník přehlídky svatebních a společenských služeb SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2015. Velkou změnou pro tento rok je počet veletrhů. Nebude pouze jeden a to v Přerově, ale budou hned 3 – 13.-15.2. v Olomouci (již proběhl), 14.10. v Přerově, 17.11. v Napajedlích. Takže každý si příjde na své.

Akce jsou rozděleny do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby různé firmy a část programovou, kde bude celý den probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. I letos je již přihlášeno několik desítek firem, které Vás chtějí oslovit svojí nabídkou jako například – svatební a společenské salóny, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí. Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Na přehlídkových molech se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky.

[clear]

Módní přehlídky a program 130Hlavním hostem v Přerově bude Miss Earth 2014 NIKOLA BURANSKÁ, v Napajedlích Miss ČR a Europe 1995 MONIKA ŽÍDKOVÁ, které se Vám představí na přehlídkovém mole. Přehlídky budou doplněny vystoupením hudebníků a dalších a z rozhovorů s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu. Během dne Vám představíme nevěsty nanečisto, které si mohou vyzkoušet, jak by ve svatební den mohly vypadat. A na závěr vylosujeme výherce SVATBY ZDARMA! Věříme, že opravdu každý si přijde na své. Bližší informace ohledně programu obou veletrhů naleznete na našich nových stránkách www.svatbananecisto.cz nebo na FCB Svatba nanečisto před konanými veletrhy. Těšíme se na Vás!

 

 

Kateřina Klakurková, Svatební agent – Přerov

 

plakat_prerov

[clear]

 

Doprovodný program

Soutěže

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..