Druhé kolo přátelských soubojů čekalo „přerovskou šlechtu“ v rámci dalších prověrek před nadcházejícím startem ligové sezóny. Jednu jasnou výhru nad největšími rivaly z Prostějova už mají Zubři za sebou a domácí duel je čekal v úterý. Tentokrát už byla hra i skóre mnohem vyrovnanější a po remíze 3:3 v šedesáti minutách nakonec Přerov rozhodl o své výhře až na nájezdy. Reportáž z tohoto měření sil Vám nabízíme výše, pod článkem naopak celý rozhovor se šťastným střelcem Davidem Šťastným. O dva dny později odcestoval tým trenéra Dočkala do severní části našeho kraje, kde byla na programu odveta s šumperským Salithem. Do branky se postavil Martin Vojtek, ale i když se jeho spoluhráčům povedlo ve třetí třetině srovnat dvougólové manko, nakonec byl na nájezdy krátký a tento zápas tak ztratili Zubři poměrem 2:3 po sn.. Poslední přátelák je čeká ve čtvrtek 3.9. proto slovenské Žilině, ale pro fanoušky bohužel špatná zpráva je, že do tohoto střetnutí, ani do začátku ligy nestihne nastoupit velká letní posila Tomáš Sýkora z důvodu lehké plánované operace.