Oba dva fotbalové divizní celky našeho regionu, jak Přerov tak Kozlovice, o uplynulém víkendu shodně prohrály 1:2. Zatímco Viktoriány čekal soupeř hůře postavený, Kozlům se postavil naopak tým z Valašska, který okupuje horní patra soutěže. Elseremo Brumov má navíc ve své sestavě i vysloužilé elitní hráče Šenkeříka, Koláře nebo Polácha. V první půli to ovšem znát nebylo a tým ve žlutomodrém jen díky nevyužitým šancím vedl po 45 minutách pouze 1:0. Plejáda neproměněných šancí se jim však vymstila, když ve druhé části hry udělali dvě velké chyby v obraně a soupeř nemilosrdně trestal. Skóre 1:2 vydrželo až do konce a nemohl s ním už nic dělat ani Petr Kadlec v brance domácích. Na rozhovor s ním se podívejte níže, nad příspěvkem najdete reportáž z celého střetnutí.