Pivovar Zubr odmění hokejové fanoušky i hokejisty týmu HC ZUBR Přerov v případě postupu přerovských zubrů do 1. hokejové ligy. Ředitel pivovaru Tomáš Pluháček přislíbil darovat za každý rok strávený v druhé lize jeden 50 l sud piva, což znamená celkem 17 sudů zdarma, které se narazí ve speciální fan zóně během narozeninových oslav pivovaru 24. dubna 2015.

„Přerovští hokejisté zažívají skvělou sezónu a my bychom jim i fanouškům tímto rádi poděkovali a pozvali je k nám do pivovaru, kde budeme moci společně letošní úspěchy oslavit,“ říká Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr.

„Přerovští Zubři letos na ledě podávají vynikající výkony. Skončili první po základní části a úspěšně si vedou i v play-off. Klub má ambice postoupit do 1. hokejové ligy a podpora jak partnerů, tak i jeho fanoušků je pro hráče nesmírně důležitá. Rádi se po sezóně na narozeninách Zubru setkáme a zhodnotíme uplynulý rok,“ dodává Lubomír Svoboda, generální manažer klubu HC ZUBR Přerov.

Otevření speciální hokejové fan zóny v prostorách pivovaru je naplánováno během oslav narozenin pivovaru Zubr, tzn. v pátek 24. dubna 2015. Volný přístup do zóny, která otevře svoje brány v 16 hodin, budou mít všichni fanoušci, kteří budou mít na sobě cokoliv spojeného s týmem HC ZUBR Přerov – šály, dresy, trička, kšiltovky apod. Kromě piva zdarma bude pro fanoušky připravena autogramiáda hokejistů HC ZUBR Přerov a soutěž o nejlepší slogan či chorál, který spojí přerovské hokejisty s pivovarem Zubr. Nejlepší tři návrhy budou odměněny v rámci narozeninového programu.

Komentář

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..