Sobota patří už tradičně utkáním fotbalové Divize a o uplynulém víkendu hrály oba celky našeho regionu na venkovních trávnících. Přerov podlehl Mohelnici 2:0, ale Kozlům z Kozlovic se dávalo více šanci v malém derby proti Hranicím. Početná divácká ekipa z předměstí Přerova pomáhala vytvářet domácké prostředí, ani to však v první půli nestačilo, protože díky třem Přikrylovým nevyužitým tutovkám prohrávali nakonec po 45 minutách oranžoví 0:1. V druhé části hry však tým trenéra Matějky ještě přidal na přímočarosti a tlaku do brány, což se vyplatilo v 71.minutě, kdy hlavou síť rozvlnil Schlehr. To bylo už vše a Kozlovice tak po remíze s Rýmařovem a 3 bodech z Valmezu neprohráli na jaře ani tentokrát. V neděli doma přivítají Lískovec, Viktorka v sobotu právě Valašské Meziříčí.