Že Přerované na Valachy umí, o tom se přesvědčili všichni domácí příznivci ve všech čtyřech utkáních základní části, ve kterých MEO nad Vsetínem zvítězilo. A nejvíc nerad má přerovský led talentovaný brankář Hromada, který si vytrpěl debakl naposled, i tentokrát. O výhře rozhodla už první třetina, kterou Zubři zakončili se skóre 4:0 a oddechl si hlavně David Šťastný, který se konečně v play off trefil. Číslo branek se postupem času navyšovalo a nebýt snížení hostů na konci třetí třetiny, měl by Martin Vojtek další nulu. Celkový výsledek 9:1 však čekal jen málokdo a do druhého duelu na vsetínském Lapači (úterý 24.3. od 17:30) tak půjdou Hanáci s vedením a lepším pocitem než jejich sok.

Naší televizi se podařilo zajistit z úterního střetnutí přímý přenos a tak můžete sledovat počínání svých oblíbenců i živě na http://pitv.cz/primy-prenos/ od 17:20!