Přerovští radní schválili výši úhrad za užívání školních hřišť. Děti do osmnácti let mohou sportoviště užívat zdarma, dospělí zaplatí od sto do sto padesáti korun za hodinu.

Základní škola Za mlýnem si účtuje za hodinu užívání sportoviště s umělým povrchem 100 korun.
Základní škola Trávník nabízí za 150 korun hřiště fotbalové, házenkářské, basketbalové a tenisové. Za 100 korun je k „mání“ volejbalové hřiště, streetbalové hřiště a atletická dráha.

Základní škola Velká Dlážka má jednotnou cenu 100 korun pro všechna svá hřiště – volejbalové, beachvolejbalové, streetbalové, fotbalové, házenkářské, basketbalové, softbalové i tenisové. Za stejnou částku je pronajímána i atletická dráha.

Základní škola Svisle nabízí za 150 korun volejbalové, florbalové, fotbalové, házenkářské a basketbalové hřiště. Za 100 korun na hodinu je možno pronajmout si tam hřiště nohejbalové, tenisové, beachvolejbalové, sportoviště na minibasketbal i na malou kopanou. Také atletická dráha je v nabídce za 100 korun.

Základní škola Želatovská má stejnou cenu 100 korun pro hřiště volejbalové, fotbalové, házenkářské, basketbalové a tenisové.

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..