Kozlovičtí fotbalisté hrají své domácí zápasy v neděli a tak mohli fanoušci přerovského fotbalu zavítat před hokejovým finále také na první soutěžní utkání také na hřiště Kozlů. Žlutomodří přezimovali přesně uprostřed tabulky na osmém místě a start do jara je čekal proti desátému Rýmařovu. Kozlovice navíc poprvé v ostrém utkání vedl nový trenér Matějka. I když v prvním poločase jasně aktivnější domácí tým, dokázal z toho vytěžit pouze jednu branku z kopačky Schlehra a zranění brankáře Urbánka, který musel střídat. V druhém poločase už naše kamera chyběla, ale přišla pouze o jeden gól, avšak vyrovnávací ze strany Jiskry Rýmařov. Za remízu 1:1 tak asi domácí příliš spokojení nebyli a do dalšího kola ještě musí zabrat.