Na přerovský zimák se po reprezentační přestávce a juniorském turnaji 4 zemí opět vrátil druholigový hokej. Z venkovní série tří utkání se MEO vrátilo s plným bodovým ziskem i posilou Davidem Šťastným. Fanoušci si ale museli zpátky zvykat na trochu méně ofenzivní hru než tomu bylo u reprezentací a když se navíc přidala ještě smůla v zakončení s neproměněnými přesilovkami, po první třetině svítilo na tabuli 0:1. Během pár minut ve druhé části však Zubři skóre otočili dvojitou zásluhou Paly a úspěšným nájezdem Procházky, a i když ještě v závěru zápasu snížil za Opavu bývalý hráč extraligového Třince Zdeněk Pavelek, tři body nakonec zůstaly doma.