Čtvrtek, 8 prosince, 2022

Související příspěvky

3 Comments

 1. Tereza

  Dobrý den,
  souhlasím s panem Ing. Součkem, název je spíše trapnou napodobeninou – Galerie Šantovka. Je dost pravděpodobné, že se zde bude větší automobilový ruch a dle mého názoru, na to nebude vjezd Galerie připraven. Další problémem je blízkost panelových domů na ulici Jasínkova – především hluk a nedostatek parkovacích míst.
  Těším se na rok 2016 a snad se obavy nenaplní.

  Reply
  1. Lukáš

   Milá Terezo, proč v tom vidíte samá negativa? Je fakt, že v Přerově nic pořádného není, lidé si pak stěžují, a až přijde na věc, tak negativně kritizují. Připomínám třeba letošní Vánoce na T.G.M. (každý si domyslí, co tím myslím). :)

   Reply
 2. Ing. Ondřej Souček

  Dobrý den.
  Jsem pro jakoukoliv podobnou investici, která zanedbané město Přerov jakkoli pozvedne. Na druhou stranu se však obávám nedostatečné kupní síly přerovanů. Snad se mé obavy nenaplní. Z architektonického pohledu si však nemyslím, že je stavba příliš zdařilá. Na takto velké ploše, bych si představoval stavbu, která i svým tvarem zaujme a bude dostatečně doplněná například átrii se zelení apod. Název Galerie Čechovka mi nepříjde jako důstojný takovéto stavbě. Volil bych spíše Galerie Čechova.

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© 2014 - 2022 - Přerovská internetová televize

Nahoru