Kdyby to tak šlo i nadále, mají se fandové přerovských hokejistů nač těšit. Řeč je o prvních přípravných zápasech na novou sezónu, ve které Zubři obléknout prvoligové dresy. O minulém víkendu zkřížili hokejky na tradičním turnaji v Havířově, kde proti nim stáli jak domácí, tak francouzská repre do 23 let a polské Jastrzebie, přičemž jediná prohra nakonec znamenala celkové prvenství na turnaji! A na vítězné vlně se družina kolem trenérů Dočkala, Kočary a Kudělky nese dál, neboť v pátečním „přátelském“ derby na Prostějovském ledě urvala další skalp, dokonce poměrem 6:2. Hráčský kádr se ještě stále buduje a o jeho aktuální formě Vás budeme informovat, případně zabruste na klubový web hokejprerov.cz. První domácí duel sehrají žlutomodří už ve čtvrtek proti dalšímu prvoligovému soupeři z Šumperka a na fanoušky čeká i premiéra v podobě vratných zálohovaných kelímků na pivo. :) Reportáž z tréninku najdete výše, pod statistikami zápasu s Jestřábi pak i rozhovor s Vladimírem Kočarou.

LHK Jestřábi Prostějov – HC ZUBR Přerov  2:6  (1:3, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Sobotka (Moskal), 22. Čuřík (Venkrbec) – 1. Polák (Šebek), 3. Dostálek (Pšurný, Sýkora), 7. Stoklasa (Blinka), 23. Pšurný (Sýkora), 35. Dostálek (Pšurný), 50. Pšurný (Sýkora). Rozhodčí: Kubičík – Nazad, Zedník. Vyloučení: 9:11, navíc Sobotka (Prostějov) 5 minut + do konce utkání a trest ve hře – Chmelíř (Přerov) 10 minut osobní trest, Přindiš (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Goiš (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 857. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:6.
LHK Jestřábi Prostějov: Horčička – Malý, Sobotka, Kaluža, Mojžíš, Rudl, Husák, Protivný, Liška, Rod, Moskal, Kajaba, Medek, Venkrbec, Stejskal, Čuřík, Kuncek, Šlahař, Česlík, Augustin
HC ZUBR Přerov: Slovák – Chmelíř, Grof, Novotný, Polák, Přindiš, Šnajnar, Vágner, Zbořil – Pšurný, Sýkora, Dostálek – Blinka, Šebek, Stoklasa – Goiš, Sedlák, Kratochvíl Š. – Málek, Král, Školoud