Čtvrtek, 30 června, 2022

Videostudio

Nabízíme natáčení i zpracování jakékoliv akce či události, videoklipu, reklamy.. apod. dle Vašich kritérií a požadavků.

Natáčíme podle možností kdekoliv v exteriéru, je možné pro natáčení použít vybavený atelier,  a využít i možností a služeb profesionálního fotografa. Výhodou tak pro Vás je týmová práce foto+video na profesionální úrovni s kvalitním finálním výsledkem. Maximální spokojenost zákazníka je pro nás hlavní cíl.


Mezi náročnější práce se řadí natočení videospotu nebo reklamního spotu. V takových případech je potřebné mít především dostatek času. Máte-li takový požadavek, kontaktujte nás, abychom mohli domluvit osobní schůzku a probrat vše podrobněji. Každé firemní video, prezentace nebo reklama vyžaduje pečlivou přípravu, scénář a poté náročnou postprodukci. Ve všem jsme Vám ale k dispozici.

V naší nabídce samozřejmě nesmí chybět ani natáčení svatebních videí. Jsme připraveni splnit Vaše přání a zdokumentovat Vám tento den "D" přesně tak, jak budete chtít. Naše nabídka obsahuje vždy minimálně jeden videoklip a další video pak záleží na množství natočeného materiálu. Sami si můžete režírovat, vybrat styl a délku natáčení. Můžeme točit i předsvatební video, netradiční klip, ovšem vše záleží jen na časovém prostoru pro realizaci. Neváhejte nás kontaktovat, vše do posledního písmene si vysvětlíme a dohodneme.

Můžeme vytvořit působivé videoklipy z Vašich fotografií, podkreslené hudbou dle Vašeho výběru. Vše zpracované na DVD nebo lépe na flashdisk ve vyšší kvalitě. Výhodou je přenositelnost a možnost spuštění v podstatě kdekoliv - stačí jen mít po ruce PC nebo TV s možností přehrávání videa z USB. Je možné i starší fotografie u nás naskenovat a poté do videoklipu zpracovat. Samozřejmostí je i možnost přidání titulků nebo animcí, případně vytvořit originální grafiku.

Implementace grafických prvků jako jsou různé bannery, speciální efekty, loga, animované prvky, dynamické titulky apod. je pro nás hrou. Je to vždy konkrétní výzva kde se uplatní naše kreativita a vždy se snažíme tvořit tak, aby zákazník byl maximálně spokojen. Průběžně máte možnost sledovat vývoj a korigovat si jej podle svých představ, dokud nebude vypadat přesně tak, jak potřebujete.

Portfolio s některými dalšími ukázkami najdete na stránkách www.ma-ci.cz.

Jakákoliv videoprodukce z nabídky je vždy zpracována na flashdisk ve vysokém rozlišení, v případě požadavku dále pak na standartní DVD s potiskem, nebo po dohodě dle Vašich požadavků je možné i na BD disky, webové stránky, paměťová média, externí HDD nebo jiné.

Dále je možné i archivovat na DTD (DataTresorDisc) s vysokou garancí životnosti média.

Běžně se natáčí na dvě kamery, ale není problém točit až 6ti či více kamerami. Stejně tak i u nás můžete objednat vícekamerový přenos živě přímo do internetu. Vše jen záleží na možnostech klienta a konkrétním projektu.

Používáme kvalitní profesionální techniku značek CANON, SONY, RODE, ATOMOS, DJI, GoPRO, ZOOM osvětlovací techniku, v případě potřeb je k využití plně zařízený ateliér s profesionálním osvětlením, fotografické pozadí, technika. Pro náročné projekty a podmínky je dále možné domluvit i natáčení až 8mi kamerami, kamerový jeřáb, natáčení pomocí GoPro kamer nebo multikoptéry s kamerou. Není pro nás překážkou natáčení na klíčovacím pozadí a následné zpracování.

Nově i možnost zapůjčení techniky – Sony HDR1000E / Canon XA20 / Canon GH-30/ Atomos Ninja + SSD (HDD) / GoPro Hero 3+/ mikrofon/mikroport/ 2x recorder Zoom H1/světla, klíčovací pozadí/slider 100/150cm / gimbal DJI Ronin-M + thumb controller….informace na mail ma-ci@email.cz

 

© 2014 - 2022 - Přerovská internetová televize

Nahoru