Nabízíme natáčení i zpracování jakékoliv akce či události, videoklipu, reklamy.. apod. dle Vašich kritérií a požadavků.

Natáčíme podle možností kdekoliv v exteriéru, je možné pro natáčení použít vybavený atelier,  a využít i možností a služeb profesionálního fotografa. Výhodou tak pro Vás je týmová práce foto+video na profesionální úrovni s kvalitním finálním výsledkem. Maximální spokojenost zákazníka je pro nás hlavní cíl.

[tabs style=“2″]
[tab title=“Videospoty a reklama“]
Mezi náročnější práce se řadí natočení videospotu nebo reklamního spotu. V takových případech je potřebné mít především dostatek času. Máte-li takový požadavek, kontaktujte nás, abychom mohli domluvit osobní schůzku a probrat vše podrobněji. Každé firemní video, prezentace nebo reklama vyžaduje pečlivou přípravu, scénář a poté náročnou postprodukci. Ve všem jsme Vám ale k dispozici.
[/tab]
[tab title=“Svatební videa“]
V naší nabídce samozřejmě nesmí chybět ani natáčení svatebních videí. Jsme připraveni splnit Vaše přání a zdokumentovat Vám tento den „D“ přesně tak, jak budete chtít. Naše nabídka obsahuje vždy minimálně jeden videoklip a další video pak záleží na množství natočeného materiálu. Sami si můžete režírovat, vybrat styl a délku natáčení. Můžeme točit i předsvatební video, netradiční klip, ovšem vše záleží jen na časovém prostoru pro realizaci. Neváhejte nás kontaktovat, vše do posledního písmene si vysvětlíme a dohodneme.
[/tab]
[tab title=“Videoklipy z fotografií“]
Můžeme vytvořit působivé videoklipy z Vašich fotografií, podkreslené hudbou dle Vašeho výběru. Vše zpracované na DVD nebo lépe na flashdisk ve vyšší kvalitě. Výhodou je přenositelnost a možnost spuštění v podstatě kdekoliv – stačí jen mít po ruce PC nebo TV s možností přehrávání videa z USB. Je možné i starší fotografie u nás naskenovat a poté do videoklipu zpracovat. Samozřejmostí je i možnost přidání titulků nebo animcí, případně vytvořit originální grafiku.
[/tab]
[tab title=“Grafické prvky“]
Implementace grafických prvků jako jsou různé bannery, speciální efekty, loga, animované prvky, dynamické titulky apod. je pro nás hrou. Je to vždy konkrétní výzva kde se uplatní naše kreativita a vždy se snažíme tvořit tak, aby zákazník byl maximálně spokojen. Průběžně máte možnost sledovat vývoj a korigovat si jej podle svých představ, dokud nebude vypadat přesně tak, jak potřebujete.

[/tab]
[/tabs]

Portfolio s některými dalšími ukázkami najdete na stránkách www.ma-ci.cz.

Jakákoliv videoprodukce z nabídky je vždy zpracována na flashdisk ve vysokém rozlišení, v případě požadavku dále pak na standartní DVD s potiskem, nebo po dohodě dle Vašich požadavků je možné i na BD disky, webové stránky, paměťová média, externí HDD nebo jiné.

Dále je možné i archivovat na DTD (DataTresorDisc) s vysokou garancí životnosti média.

Běžně se natáčí na dvě kamery, ale není problém točit až 6ti či více kamerami. Stejně tak i u nás můžete objednat vícekamerový přenos živě přímo do internetu. Vše jen záleží na možnostech klienta a konkrétním projektu.

Používáme kvalitní profesionální techniku značek CANON, SONY, RODE, ATOMOS, DJI, GoPRO, ZOOM osvětlovací techniku, v případě potřeb je k využití plně zařízený ateliér s profesionálním osvětlením, fotografické pozadí, technika. Pro náročné projekty a podmínky je dále možné domluvit i natáčení až 8mi kamerami, kamerový jeřáb, natáčení pomocí GoPro kamer nebo multikoptéry s kamerou. Není pro nás překážkou natáčení na klíčovacím pozadí a následné zpracování.

Nově i možnost zapůjčení techniky – Sony HDR1000E / Canon XA20 / Canon GH-30/ Atomos Ninja + SSD (HDD) / GoPro Hero 3+/ mikrofon/mikroport/ 2x recorder Zoom H1/světla, klíčovací pozadí/slider 100/150cm / gimbal DJI Ronin-M + thumb controller….informace na mail ma-ci@email.cz