Policie Olomouckého kraje se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátraní po hledané dívce v okresech Přerov, Olomouc, Prostějov, Šumperk.

Dívka se jmenuje Laura Dubnová nar. 12. listopadu 1999 – trvalem bytem Přerov, přechodně Španělsko.

Pohřešovaná dívka odešla od rodiny v prosinci loňského roku a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

„Před několika dny byla spatřena v Olomouci na náměstí u orloje a také u vlakového nádraží. Na sobě měla triko do pasu, černé elasťáky a černé lodičky na podpatku.,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Irena Urbánková.

Zdánlivé stáří pohřešované dívky je 15 let. Je vysoká 165 cm, štíhlé postavy. Oči má hnědé, vlasy plavé barvy, rovné, středně dlouhé a nosí příčesek. Může je mít buď volně rozpuštěné s pěšinkou, nebo stažené dozadu s copem. Na pravém rameni má ornament a nad ním nápis Alejandro. Tvar hlavy má oválný a zúžený k bradě. Mluví česky a španělsky. Hledá ji SIRENE Španělsko.

Policisté se obracení na veřejnost se žádostí. „Jakékoliv informace k  pobytu, pohybu nebo výskytu pohřešované osoby, která je podle vyžadujícího státu Španělsko považována za nezletilou, přijmou policisté přednostně na bezplatné telefonní lince 158, na kterékoliv policejní služebně případně v pracovní dobu od 7.00 – 15.00 hodin na telefonní lince 974 778 336, 974 778 337,“ upřesňuje mluvčí Urbánková. 

 

Zdroj / foto: PČR

 

Zanechat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..