Neúspěšnou sérii zápasů zřejmě hráči přerovské fotbalové Viktorky hodili po výhře nad posledními Karlovicemi za hlavu a v posledním domácím utkání v sobotu až trochu nečekaně přetlačili Havířov. Soupeř, který je tabulkově výše a v jeho sestavě byste našli i hrajícího trenéra s prvoligovými zkušenostmi – Miroslava Matušovicče, se sice ve 22.minutě dostal do vedení, Přerov však nejprve o dvě minuty později vyrovnal z kopačky Hýbnera a ve druhém poločase rozhodl o všech bodech na konto domácích pěknou střelou Koller. Podíl na vítězství měl i několika obtížnými zákroky zkoušený brankář Švec, jehož rozhovor si můžete pustit níže.
Také Kozlovice naplno bodovali když si doma poradili s Jeseníkem 3:1. Oba přerovské celky v Divizi E tak mají i po 13ti kolech stejný počet bodů (20) a jsou jen o skóre na šestém místě právě před Přerove. Viktorka nyní zajíždí v neděli do Opavy, Kozlovice v sobotu do Dolního Benešova.