Kvalitnější kádr, větší odhodlání, věrná podpora fanoušků. Ani jedno zatím nepomohlo volejbalovým Zubřicím k zisku první výhry v letošním ročníku Uniqua extraligy, ačkoli se o téměř nemožné pokoušely v sobotu proti úřadujícím českým šampionkám a účastnicím Ligy mistryň Agelu Prostějov. Ten sice letos neprožívá úplně nejpovedenější vstup do sezóny a stihl už prohrát po dlouhé době extraligové utkání (v Ostravě), ze začátku problém neměl a získal s přehledem první set. Pak ale domácí Hanačky zapnuly a po boji urvaly druhý set na svou stranu. Další dvě dějství ovšem byly opět v režii hráček v červeném a za výhru 1:3 si odvezly všechny tři body. I nadále tak Přerov zůstává společně s SG Brnem bez jediného vítězství.

Tento týden čekají naše volejbalistky hned dva souboje, a to už dnes (ve čtvrtek v ) netradičně v Kojetíně při pohárovém utkání s KP Brnem a v sobotu zajíždějí do Frýdku-Místku.