Už jen tři zápasy do konce podzimní části divize mají fotbalisté Kozlovic na to, aby napravili dojem z ne moc povedené první poloviny sezóny. A načali to už v nedělním střetnutí se Ždírcem nad Doubravou. Vlastně celé utkání se nakonec neslo ve znamení trojek, neboť mu přecházela série tří porážek v řadě a z kopaček domácích padly tři branky, které jim naštěstí stačily pi závěrečném hvizdu na tři body. Přitom ale opět nezačali vůbec dobře a po hrubce v obraně už od  12. minuty prohrávali. Ještě během první půlky však dokázaly skóre i za pomoci penalty otočit, ve druhých pětačtyřiceti minutách už gól nepadl, a tak zůstala veškerá radost po právu na kozlovické straně za výhru 3:1. V dalším kole jedou Kozli do Žďáru nad Sázavou, přerovská Viktorka přivítá v sobotu už od 14 hodin na svém hřišti celek Vrchoviny. Pod článkem pak najdete rozhovor s gólmanem Kadlecem, který si připsal i jeden vychytaný pokutový kop.