Přerovskou chemičkou Precheza se v sobotu 19. září 2015 prohnaly opět stovky závodníků, podruhé se totiž konal v jejím blízkém okolí, i přímo v areálu, běžecký závod pro každého, v hlavním podání pro dospělé na 10 kilometrů. Tentokrát byl Valachiarun.cz organizačním partnerem Agrofertu, běžecký seriál Agrofert Run 2015 tak čítal zastávky ve čtyřech městech – Pardubicích, Valašském Meziříčí, Lovosicích a Přerově, vždy kolem některého z chemických podniků. Letošním vítězem hlavního závodu Precheza Mizuno Desítky okolo komína se stal Moses Kipruto Kibire (32:03), druhý skončil Joel Maina Mwangi  s časem 32:41 (oba z Benedek-teamu) a na třetím místě český běžec Pavel Hrdina  (32:52) z AK Perná. Mezi ženami byla nejlepší Selina Jebet (36:31), druhá byla její týmová kolegyně (Benedek-team) Emishaw Niguese Senbeta s časem (36:46) a třetí Petra Vašinová z AK Šternberk (37:06). Desítky okolo komína se celkově zúčastnilo 437 běžců.

Nesoutěžního Impuls rodinného běhu, který zavedl účastníky do útrob chemičky, se zúčastnilo bezmála 500 závodníků. Celkem 233 dětí proběhlo Klimatex dětské MINI běhy, čtyři závody v délkách 200, 300 a 600 metrů a Junior 1km. Desítku okolo komína ve čtyřech českých městech proběhlo celkem 1.412 závodníků a v Přerově dostali cenu ti, kteří absolvovali všechny závody. Tři ženy – Silvie Járová, Ivana Sedláčková, a Martina Vévodová. A čtyři muži – David Grygar, Pavel Hrdina, Dalibor Ketman a Josef Smola.