Do play off druhé hokejové ligy skupiny východ vstupují Zubři po dlouhé době z pozice největšího favorita a proto měří ve čtvrtfinále síly s osmou Břeclaví. V sobotu byl v MEOaréně k vidění první duel a nenechalo si ho ujít téměř devatenáctset domácích příznivců. Po nervózní první třetině, kdy jihomoravané dokonce sahali po vedení. Od druhé třetiny však bylo na ledě jen jediné mužstvo a leckomu tak mohlo být na konci  Lvů až líto, že se skóre vyšplhalo na exhibičních 9:0 pro hokejisty v modrém.

Dnes, v pondělí 2.3., pokračuje série na půdě Břeclavi, kde rozhodčí vhodí úvodní buly přesně v 18 hodin. Díky spolupráci s přerovským klubem se však naše televize chystá vysílat co nejvíce venkovních utkání z celého play off a začínáme právě už dnes. Nalaďte si nás proto v sekci Přímý přenos (http://pitv.cz/primy-prenos/) na tomto webu od 17:55 a buďte se Zubry u toho. Komentují Jan Skopalík a Petr Dočkal ml.. :)